اپلیکیشن گنجینه صوتی حاج شیخ احمد کافی (آندروید).

اپلیکیشن گنجینه صوتی حاج شیخ احمد کافی (آندروید) – به درخواست کاربرانسایت سرویس ایران  مجموعه ای کامل از گنجینه پر ارزش سخنرانی ها و ادعیه های مرحوم حاج احمد کافی در ده نسخه آندرویدی در قالب اپلیکیشن آندرویدی باکیفیت بالا در همه مارکتهای آندرویدی منتشر شده که فهرست موضوعات آن در همین صفحه آمده سایت .

توضیحی مختصر:

تا کنون سه نسخه از ده نسخه منتشر شده است منتظر نسخه های بعدی باشید.دراین مجموعه اپلیکیشن های سخنرانی ها و ادعیه های مرحوم کافی به طور کامل در کتابهای صوتی آندرویدی معرفی شده که لیست سخنرانی ها در زیر آمده است.

 

در ادامه دانلود کنید..
دوشنبه هجدهم 10 1396

اپلیکیشن بازاریابی فروش مذاکره تلفنی و حضوری

 

اپلیکیشن بازاریابی فروش مذاکره تلفنی و حضوری – این اپلیکیشن با در نظرداشتن تمامی جوانب بازاریابی سنتی و الکترونیک و استفاده مطالب آموزشی در تمامی زمینه های کسب و کار ایجاد شده – امیدواریم بعد از مطالعه کامل این اپلیکشن در حرفه بازاریابی و فروش تلفنی – حضوری و الکترونیک به مهارت های قابل توجهی دست پیدا کنید.

 

ادامه مطلب رو مطالعه بفرمایید.

 

دوشنبه هجدهم 10 1396

اپلیکیشن هایفارسی موبایل بزودی می میرند – این عنوان شاید برای شما کمی عجیب باشد ولیاین را باید از زبان برنامه نویسان این حوزه پرسید که چرا این روزها حال وهوای تولید اپلیکیشن های موبایل خوب نیست و چرا خوب نمی فروشد و یا اینکه چرا تمایلی به آن برای صاحبان مشاغل کمتر دیده می شود. انگار باید قانون کپی رایت و حقوق ناشرین برای همه آموزش داده شود و یا اینکه آموزش نیاز نیست کسی نیاز به این مسعله را مهم نمی داند.دردو دل اول برنامه نویسان و بنده

زمانی بود خوشحال بودیم بازاری برای رونق کسب و کارمان نظیر مارکتهای ایرانی و خارجی فراهم شده که ایده خودمان را عملی کنیم و روانه بازار کنیم و از آن کسب درآمد کنیم . آخه کم زحمت نکشیدیم . ساعتها شاید هم سالها وقت گذاشتیم مقالات و کتابهای آموزشی خواندیم و هزاران ایده را تجربه و امتهان کردیم .حال باید شاهد هک و یا دزدیده شدن ایده و یا قالب نرم افزارها و حتی فروش نرم افزارها به صورت غیر قانونی باشیم.

 

مجریان قانون کپی رایت کوتاهی می کنند یا برنامه نویسان.

آیا برای جلوگیری از این سوء استفاده ها و دزدی های مجازی تدبیری صورت گرفته؟ مقصر کیست .؟ برنامه نویسان یا مجریان قانون .؟ آیا قوانین ناشرین نرم افزار همانطور که برای برنامه نویسان سخت گیری می شود برای استفاده کنندگان هم از جانب مجریان قابل پیگیری است.؟ و یا اینکه برنامه نویسان برای نشر برنامه های خود تمامی مساعل امنیتی را رعایت می کنند.

 

 

راه کار و قانونی کردن برنامه ها

خب پس از بررسی های به عمل آمده خدا را شکر شاهد شروع پیگیری های موثر سازمان ارشاد اسلامی و رسانه های دیجیتال در این خصوص هستیم و کم کم مشاهده می شود که تمامی کانالها ,شبکه های مجازی,اپلیکیش ها,سایتها ,نرم افزارها,صفحات اینترنتی,و فعالیتهای دیجیتال و فرهنگی در قالب دریافت کد شامد و یا مجوز مربوطه قابل شناسایی و پیگیری است و این جای خرسندی دارد و به همان اندازه جای کار….

 

وظیفه ما {برنامه نویسان} و مجریان قانون در این حوزه

 اگر با در نظر گرفتن مساعل ذکر شده عمل نکنیم عمر این حرفه روبه اتمام است و دیگر انگیزه ای برای برنامه نویسان جهت تولید و پشتیبانی اپلیکیشن ها وجود ندارد. برنامه نویسان باید مواردی را که از سوی وزارت ارشاد جهت ثبت اثر مستندسازی شده به دقت بررسی و در برنامه های خود اعمال کنند و بیشترین تمرکز را روی امنیت برنامه خود بگذارند. و مجریان این حوزه نیز علاوه بر تدابیر پیش رو راه کارهای دیگری برای جلوگیری از این نوع سوء استفاده ها امتهان کنند.

 

قانون کپی رایت در ایران خوب اعمال نمی شود این شعار اکثر اصناف مجازی و نرم افزاری است.کمک کنید….

 

 

لینک دریافت مجوزها و کد شامد وزارد ارشاد

عنوان مطلب: اپلیکیشن های فارسی موبایل بزودی می میرند

نویسنده: حسین اقلیمیا

منبع: مجله اینترنتی ست سایت

آدرس صفحه: https://goo.gl/N9KzLk

 

 

دوشنبه بیستم 9 1396
برای اطلاعات بیشتر به لینکهای زیر مراجعه کنید
دسته ها : تجاری
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388
X